loaderimg
image

Bau House

image

Què fan al Bau House? Vermut musical amb Alba Vilanova | Tertulàndia …

El Bau House és més que un espai de bar i cafeteria. Integrat a la Casa Baumann i al projecte..

image

Què fan al Bau House? Vermut musical amb Depot | Bucs Sessions | Exposició Qlectiva | Recital músic-poètic | La bossa l’Urina …

El Bau House és més que un espai de bar i cafeteria. Integrat a la Casa Baumann i al projecte..

image
image

Què fan al Bau House? Vermut musical amb La Negra i les seves versions de rock

El Bau House és més que un espai de bar i cafeteria. Integrat a la Casa Baumann i al projecte..

image

SORTEIG INSTAGRAM! Bau House i connecTerrassa sortegen un vermut doble complet per a un diumenge en un dels famosos Vermuts Musicals del Bau

BAU HOUSE i connecTerrassa organitzen un sorteig especial a través d’INSTAGRAM. El premi..

image

VÍDEO | Ruta pels comerços i professionals de Terrassa (connecTV, capítol II)

La ruta de la Clara Pariente i l'Àlex Vilalta pels comerços i professionals membres de connec..

image

Rock, folk, pop, màgia i poesia a la programació de novembre de Bau House

Com cada mes, l'agenda d'activitats del bar de la Baumann, el Bau House, arriba ben far..

image

Arriba la programació de setembre a Bau House: música, cultura, idiomes i poesia!

Ara que ja gairebé tothom ha tornat de les seves vacances, us passem el cartell de la programa..

image

La botifarra “Memphis Slim” protagonitza la presentació de la Ruta gastromusical Menjazz

NOTÍCIA | Xocolata negra i un toc de Jack Daniel’s, aquest és el gust que s’ha donat a la..